Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYNIKI PE Warszawa 13-14.04.2019r.

Brzezińska Maja - 2 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w sumo, 1 miejsce w semi-kontakt-kumite

Szymańska Aleksandra - 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w sumo, 3 miejsce w kihon-ippn-kumite, 2 miejsce w semi-kontakt-kumite, 2 miejsce w kumite wolnym

Sygnowska Aleksandra - 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite wolnym

Sygnowska Monika - 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w sumo, 2 miejsce w semi-kontakt-kumite

Skrzypczak Dagmara - 2 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kihon-ippon-kumite, 3 miejsce w semi-kontakt kumite, 1 miejsce w kumite wolnym

Fac Gracjan - 3 miejsce w sumo

Kępiński Marcel - 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 2 miejsce w kumite wolnym

Dudek Kaja - 1 miejsce w kata, 3 miejsce w semi-kontakt kumite, 3 miejsce w kumite wolnym

Mazurowska Julia - 2 miejsce w kata, 2 miejsce w semi-kontakt kumite, 2 miejsce w kumite wolnym

Bondos Maciej - 2 miejsce w kodachi

Marchel Eryk - 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w kumite wolnym

Serwan Adam - 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w sumo, 3 miejsce w kumite wolnym

Solarek Amelia - 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w semi-kontakt kumite, 1 miejsce w kumite wolnym

Zawadzka Lidia - 2 miejsce w kodachi, 3 miejsce w semi-kontakt kumite, 3 miejsce w kumite wolnym

Krasińska Agnieszka - 3 miejsce w kodachi, 1 miejsce w sumo, 2 miejsce w kumite wolnym

Różańska Olga - 3 miejsce w kodachi, 3 miejsce w sumo, 3 miejsce w kumite wolnym

Belka Kinga - 2 miejsce w sumo

Mazurowski Paweł - 3 miejsce w semi-kontakt kumite, 3 miejsce w kumite wolnym

Krasińska Weronika - 1 miejsce w semi-kontakt kumite, 3 miejsce w kumite wolnym

Kalicińska Maja - 2 miejsce w semi-kontakt kumite, 1 miejsce w kumite wolnym

Biadon Weronika - 3 miejsce w kata

Solarek Roksana - 2 miejsce w semi-kontakt-kumite, 3 miejsce w kumite wolnym

Tyda Oliwia - 3 miejsce w semi-kontakt-kumite, 3 miejsce w kumite wolnym

Prokopowicz Róża - 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite klsycznym

Ziółkowski Maksymilian - 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite wolnym

Ignaczak Bartosz - 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite klasycznym, 3 miejsce w kumite wolnym

Madej Hubert - 3 miejsce w kumite klasycznym

Gawlik Krystyna - 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite klasycznym, 1 miejsce w kumite wolnym

Daszkiewicz Maciej - 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite klasycznym

Zając Aleksandra - 3 miejsce w kumite klasycznym, 2 miejsce w kumite wolnym

Cybulski Krzysztof - 1 miejsce w kumite klasycznym, 2 miejsce w kumite wolnym