Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYNIKI III AWAR CUP - Osiek nad Wisłą, 09.03.2019r.

9 marca 2019r. w Osieku nad Wisłą odbył się III Puchar Gminy Obrowo AWAR CUP 2019.

W zawodach wzięło udział prawie 50 zawodników Stowarzyszenia Satori!

Poniżej szczegółowe wyniki:

 

 

GRUPA  A  6  lat i młodsi, ur. od 2013 r.

Maja Dolecka – 3 miejsce kata, 3 miejsce kihon-ippon-kumite, 3 miejsce kodachi

 

GRUPA  B  7-8 lat ur. 2012 – 2011

Aleksandra Szymańska – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kodachi

Maja Brzezińska – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kodachi

Dorota Mościcka – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite

Laura Janicka – 3 miejsce w kodachi

 

Kata Drużynowe wspólne dla grupy A i B

3 miejsce SATORI  (M. Dolecka, D. Mościcka, A. Szymańska)

3 miejsce SATORI  ( M. Brzezińska, O. Dolecka, L. Janicka)

 

GRUPA  C  9-10 lat  ur. 2010-2009

”Pierwszy Krok”  9 i 8 kyu

Dagmara Skrzypczak – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite

Monika Sygnowska – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite

Maja Najberg – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wolnym do 32kg

Gracjan Fac  - 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite

Kalina Haraf – 3 miejsce w kumite

 

ZAAWANSOWANI  7  KYU  I  WYŻEJ

Aleksandra Sygnowska – 3 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite wolnym do 32kg

Dagmara Skrzypczak – 2 miejsce w kumite wolnym do 32kg

Zofia Czyżewska – 3 miejsce w kumite wolnym do 32kg, 3 miejsce w kodachi

Karolina Belka – 2 miejsce w kumite wolnym +32kg

Monika Sygnowska – 3 miejsce w kumite wolnym +32kg

Emilia Czyżewska – 3 miejsce w kodachi

 

GRUPA  D - MŁODZIK -  11-12-13 lat  ur. 2008-2007-2006

„Pierwszy Krok” 9 i 8 kyu

Lidia Zawadzka – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite wolnym +35kg, 2 miejsce w kodachi

Kinga Belka – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite wolnym -35kg

Adam Serwan – 2 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite wolnym -40kg, 3 miejsce w kodachi

Maciej Bondos – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wolnym -36kg, 2 miejsce w kodachi

Eryk Marchel – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wolnym +40kg

 

ZAAWANSOWANI  7  KYU  I  WYŻEJ

Weronika Krasińska – 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wolnym +35kg, 3 miejsce w kodachi

Kaja Dudek – 2 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite wolnym -35kg, 1 miejsce w kodachi

Olga Różańska – 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite wolnym -35kg

Wiktoria Bals – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite wolnym +35kg, 1 miejsce w kodachi

Marcel Kępiński – 2 miejsce w kumite wolnym -40kg, 1 miejsce wkodachi

Paweł Mazurowski – 3 miejsce w kumite wolnym -40kg

Jakub Górski – 3 miejsce w kumite wolnym +40kg, 3 miejsce w kodachi

 

Kata Drużynowe wspólne dla grupy C i D.

3 miejsce SATORI (W. Krasińska, W. Bals, K. Dudek)

 

GRUPA  E   Juniorzy młodsi. 14-15 lat ur. 2005-2004

Weronika Biadon – 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kodachi

Paulina Belka – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wolnym, 3 miejsce w kodachi

Roksana Solarek – 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite wolnym, 1 miejsce w kodachi

 

GRUPA  F  – Juniorzy 16-17-18 lat ur. 2003-2002-2001

Róża Prokopowicz – 2 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wolnym, 2 miejsce w kodachi

Bartosz Ignaczak – 3 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite wolnym, 2 miejsce w kodachi

Hubert Madej – 2 miejsce w kumite, 3 miejsce w kodachi

 

GRUPA  G   Seniorzy  19 lat i starsi ur. od 2000 r.

Krystyna Gawlik – 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kodachi, 1 miejsce w kumite, 1 miejsce w kumite wolnym

Maciej Daszkiewicz – 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kumite

Mateusz Ignaczak – 3 miejsce w kata, 2 miejsce w kodachi

Aleksandra Zając – 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kumite wolnym, 3 miejsce w kodachi

Paulina Król – 3 miejsce w kumite, 3 miejsce w kumite wolnym

Krzysztof Cybulski – 1 miejsce w kumite