Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAPISY NA WARSZTATY

Zapraszamy do zapisów na warsztaty dla dzieci i na wykład dla dorosłych o tematyce zdrowego żywienia.

1. Warsztat dla dzieci "5 zasad zdrowego żywienia" - 26.07.2019r. (piątek) https://forms.gle/nWAnxwY9CqAHsZvf6 (lista zamknięta! możliwe zapisy na listę rezerwową)

2. Warsztat kulinarny dla dzieci "Zdrowe przekąski" - 30.07.2019r. (wtorek) https://forms.gle/k9B3FAfwqU58YL6q8

3. Wykład dla dorosłych "Jak uzyskać i utrzymać prawidłową masę ciała" - 29.07.2019r. (poniedziałek) https://forms.gle/eQzNk1weZkHzNjdZ6

 

Zapisy będą dostępne do dnia 18.07.2019.

Liczba miejsc na warsztaty dla dzieci: 30 osób.

Liczba miejsc na wykład dla dorosłych: 20 osób.

Przewidujemy utworzenie listy rezerwowej.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku

Aby wziąć w udział w warsztatach czy wykładach realizowanych w ramach Projektu "W zdrowym ciele - zdrowy duch" należy wypełnić poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku.

Dokument dostępny jest tutaj -> https://drive.google.com/file/d/1wVFd-HRyfd6vKVwLGdoCp6hOTd77xU9U/view?usp=sharing

 

Prosimy wydrukować dwustronnie i dostarczyć podpisany w dniu warsztatów, czy wykładów.

W przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest podpis opiekuna prawnego/rodzica i uczestnika (jeśli umie się podpisać).

W zdrowym ciele - zdrowy duch

Jesteśmy w trakcie realizacji Projektu "W zdrowym ciele - zdrowy duch" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 
 
W ramach Projektu zapraszamy na:
-> darmowe zajęcia sportowe, które będą odbywać się w trakcie wakacji letnich (w środy o godzinie 17.00) oraz w miesiącu wrześniu (we wtorki i czwartki). Terminy i miejsca zajęć podane są na stronie internetowej: http://satori.org.pl/index…/kalendarz/184-treningi-w-wakacje
-> darmowe warsztaty kulinarne i żywieniowe dla dzieci, które odbędą się w dniach 26 i 30 lipiec w Krajeńskim Ośrodku Kultury (obecnie trwają głosowania na naszym funpage'u na Facebooku odnośnie tematyki warsztatów KLIK -> 26.07.2019 KLIK -> 30.07.2019)
-> darmowe wykłady dla rodziców, trenerów i starszych zawodników, które będą poruszać tematykę zdrowego żywienia "Dziecko z nadwagą -> przyczyny i konsekwencje oraz "Jak uzyskać i utrzymać prawidłowa masę ciała" (29 lipiec 2019, Krajeński Ośrodek Kultury)
-> darmowe warsztaty coachingowe "Chcieć to móc - sztuka motywacji" dla rodziców (wrzesień 2019)
 
Uwaga! Na warsztaty i wykłady obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zgłoszeń będzie można dokonywać poprzez formularz internetowy, który zostanie udostępniony do końca przyszłego tygodnia.
Na zajęcia sportowe zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek nie ma limitu miejsc!